2012 Logo Body Sculpture white&black large.png

  

Adres:
Kozielska 439, 44-164 Gliwice

Mail:
info@bodysculpture.pl

Telefon:
32 302 97 19

 x 
0 produktów

Hula hop to jeden z najlepszych akcesoriów do ćwiczeń, który jak żaden innych przyrząd dla kobiet służy wypracowaniu idealnej kobiecej sylwetki.

 

Ćwiczenia z hula hop aktywują praktycznie wszystkie mięśnie brzucha, talii, pośladków i ud, dlatego też efekty regularnych i systematycznych treningów z hula hop są zaskakujące – m.in. mniejszy obwód w talii, szczuplejsze biodra i uda oraz wyrzeźbienie mięśni brzucha. Dodatkowo skóra jest wyraźnie ujędrniona a efekty zauważalne są już po dwóch tygodniach regularnych ćwiczeń.


W ofercie Body Sculpture dostępne są dwa modele hula hop – podstawowy, lekki hula hop znany z dziecięcych zabaw oraz hula hop z dodatkowo masującymi wypustkami.  Zarówno jedno, jak i drugie hula hop można rozłożyć do niewielkich rozmiarów i zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

 

           

Kółkiem hula hop można kręcić nie tylko w talii ale i na pośladkach, udach, rękach a bardziej wprawieni entuzjaści hula hop potrafią nim kręcić praktycznie wszędzie więc koniec z nudnymi i monotonnymi ćwiczeniami!