2012 Logo Body Sculpture white&black large.png

  

Adres:
Kozielska 439, 44-164 Gliwice

Mail:
info@bodysculpture.pl

Telefon:
32 302 97 19

 x 
0 produktów

 W 2015 roku marka Body Sculpture obchodzi 50-lecie swojego istnienia!

 

50-lecie Body Sculpture

 

To bardzo ważne wydarzenie, gdyż niewiele marek może poszczycić się tak długą historią, a zatem także wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji sprzętu sportowego.

Główną misją Body Sculpture od samego początku działalności jest utrzymywanie bliskiej i owocnej współpracy z partnerami na całym świecie oraz dostarczanie nowych produktów na rynek. W ciągu 50-letniej historii udało się osiągnąć ten cel. Body Sculpture założone w 1965 roku w Anglii pierwotnie zajmowało się produkcją prostych akcesoriów fitness. W 1990 roku marka została wykupiona przez firmę Solex Industries z siedzibą na Taiwanie. W latach 1994-95, głównie za sprawą rosnącego zapotrzebowania na sprzęt fitness, szczególnie w Europie, historia zatoczyła koło i w Anglii powstało Body Sculpture Int. Ltd., co pozwoliło na zwiększenie zasięgu marki do prawie wszystkich krajów europejskich. Dziś Body Sculpture jest marką znaną na 6 kontynentach i łącznie w aż 99 krajach świata! Asortyment został rozszerzony do kilkuset produktów różnego przeznaczenia i wciąż projektowane są i produkowane coraz to bardziej nowatorskie produkty.

Głównymi planami na przyszłość są ciągłe dążenie do osiągnięcia jak najwyższych standardów w jakości, wartości oraz osiągach poprzez zwracanie uwagi na najmniejsze detale w procesie projektowania i produkcji sprzętów i akcesoriów fitness. Ponadto Body Sculpture zawsze będzie kierował swoją energię w rozwój kultury sportu.

Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu w ciągu trwania całego roku 2015 wszyscy zwolennicy marki mogą spodziewać się wielu akcji promocyjnych związanych z produktami Body Sculpture.