2012 Logo Body Sculpture white&black large.png

  

Adres:
Kozielska 439, 44-164 Gliwice

Mail:
info@bodysculpture.pl

Telefon:
32 302 97 19

 x 
0 produktów

„Brzuszki” to jedno z ulubionych i najczęściej wykonywanych ćwiczeń zarówno w domach, jak i w klubach fitness. Niestety ćwiczący często skarżą się na bóle odcinka szyjnego i biodrowo-lędźwiowego kręgosłupa. AB Trimmer BB 6000C marki Body Sculpture to niezwykle praktyczne akcesorium do bezpiecznego wykonywania brzuszków. Dzięki niemu ćwiczenia wykonywane są w sposób prawidłowy. Ponadto produkt został wyposażony w stabilne i wygodne oparcie dla głowy i szyi, co bezspornie podnosi komfort treningu.

BB6000C_1_Body_Sculpture_AB_Trimmer

Wykonując „brzuszki”, jak i wszelkie inne ćwiczenia, nie zapominajmy o oddychaniu. I choć fundamentalna zasad brzmi „wypuszczaj powietrze z płuc w momencie napięcia mięśni”, to niejednokrotnie o wiele istotniejszą sprawą nie jest dopasowanie do fazy ćwiczenia, a fakt, by nie zatrzymywać powietrza w czasie ruchu.


Niezwykle ważną kwestią przy wykonywaniu „brzuszków” jest również prawidłowe ułożenie rąk. Pomysłodawcy AB Trimmera BB 6000C zadbali o to, wyposażając go w wygodne uchwyty pokryte przyjemnym w dotyku materiałem. Ponadto komputer z wyświetlaczem rejestruje podstawowe informacje o przebiegu każdej sesji ćwiczeń, takie jak czas, ilość powtórzeń, powtórzenia na minutę i ilość spalonych kalorii. Funkcja SCAN wyświetla naprzemiennie powyżej wymienione wartości.

BB6000C_5_AB_Trimmer

Na koniec dodajmy, że wykonywanie „brzuszków” w żaden sposób nie wpływa na redukcję tak zwanej „oponki”. Ćwiczenia tego typu wpływają na mięśnie, a nie na tkankę tłuszczową znajdującą się w okolicy brzusznej, i aby się jej pozbyć, należy zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę.

Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi przedstawicielami marki Body Sculpture.