2012 Logo Body Sculpture white&black large.png

  

Adres:
Kozielska 439, 44-164 Gliwice

Mail:
info@bodysculpture.pl

Telefon:
32 302 97 19

 x 
0 produktów

Kamizelka treningowa jest idealnym sposobem na zwiększenie oporu podczas treningu. Może być wykorzystywana przy wielu rodzajach treningów: podczas joggingu, treningu bokserskiego, na zajęciach fitness czy też w trakcie ćwiczeń na urządzeniach do treningu cardio.

W ofercie Body Sculpture dostępne są dwa modele kamizelek treningowych. Oba zaprojektowane zostały do indywidualnego doboru ciężaru, wykonane z wytrzymałego materiału odpornego na pot, gwarantują maksimum komfortu i użyteczności. Dzięki precyzyjnemu skrojeniu materiału kamizelka doskonale dopasowuje się do sylwetki, zapewniając swobodę ruchów, mimo dużego obciążenia.

Kamizelka treningowa ma uniwersalny rozmiar dzięki zapięciom na rzepy dającym możliwość dokładnego dopasowania do niemal każdej sylwetki.

 

Dodatkową zaletą jest możliwość regulacji obciążenia kamizelki treningowej. W ten sposób można dobrać odpowiednie obciążenie dla siebie za pomocą specjalnych miękkich ciężarków i stopniowo zwiększać obciążenie w miarę uzyskiwania postępów treningowych.