2012 Logo Body Sculpture white&black large.png

  

Adres:
Kozielska 439, 44-164 Gliwice

Mail:
info@bodysculpture.pl

Telefon:
32 302 97 19

 x 
0 produktów

Rower spinningowy EVO BC 4604 to nowoczesny sprzęt treningowy o unikalnym designie, przeznaczony do użytku domowego. Trening na rowerze spiningowym to prosta i efektywna forma ćwiczeń aerobowych, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę.

Solidna konstrukcja sprzętu, wyprofilowana kierownica z regulacją wysokości, pokryta dodatkowo antypoślizgową powłoką, koło zamachowe o wadze 10 kg, pedały z koszykami, wyprofilowane siodełko kolarskie regulowane w dwóch płaszczyznach i wielofunkcyjny komputer zliczający parmetry treningu to tylko wybrane zalety roweru. Dodatkowo, łańcuchowy system napędowy daje uczucie jazdy rowerem szosowym a odpowiednio zaprojektowana zębatka gwarantuje płynną i pozbawiona wibracji pracę. 

Rower wyposażony jest ponadto w tzw. punch brake system - system szybkiego zatrzymania ruchu koła w razie nagłej potrzeby poprzez naciśnięcie gałki. Całość uzupełnia masywna i stabilna rama malowana proszkowo w efektywnym czarnym, matowym kolorze.

BC460410KG

Zapraszamy do bliższego zapoznania się w charakterystyką roweru w naszym sklepie internetowym.