2012 Logo Body Sculpture white&black large.png

  

Adres:
Kozielska 439, 44-164 Gliwice

Mail:
info@bodysculpture.pl

Telefon:
32 302 97 19

 x 
0 produktów

W tegorocznej edycji targów, w dnia 5-8 luty, ponad 2 700 wystawców z całego świata, w tym marka BODY SCULPTURE, prezentuje swoją ofertę sportową. BODY SCULPTURE  prezentuje najpopularniejsze produkty oraz najnowsze, innowacyjne sprzęty i akcesoria fitness.

Po raz kolejny BODY SCULPTURE bierze czynny udział w największych na świecie targach sportowych ISPO MUNICH 2017Międzynarodowe Targi Sprzętu i Mody Sportowej w Monachium.

ISPO 2017 1

W kilkunastu halach targowych, wystawcy prezentują produkty w takich kategoriach jak: Ski, Outdoor, Action i Fitness. Dodatkowo, w trakcie trwania targów odbywają się m.in. eventy sportowe, pokazy mody sportowej, wykłady, koncerty czy konkursy, jest również możliwość przetestowania sprzętów czy akcesoriów.

Targi to niecodzienna okazja do zapoznania się z nowymi tendencjami na rynku fitness, spotkań z kontrahentami i poznania ciekawych ludzi działających w branży. To także sposobność aby dowiedzieć się co zajmuje dzisiaj producentów sprzętu sportowego na całym świecie i czego oczekują ich odbiorcy.